10 речей, які вбивають продуктивність на роботі

10 вещей, убивающие продуктивность на работе

Технології і програми можуть як допомогти вам збільшити свою продуктивність, так і перешкодити їй, — кажуть нові дослідження CareeBuilder.

Смартфони, інтернет, соціальні медіа та електронна пошта потрапили в список 10 подразників, які відволікають вашу увагу. Більше половини учасників опитування назвали телефон самої відволікаючої річчю, а 44% — інтернет. Але не тільки технології заважають роботі, для 37% — це обговорення останніх пліток і новин з колегами. А ось як виглядає цей список повністю.

1. Мобільні телефони/SMS

2. Інтернет

3. Обговорення пліток

4. Соціальні мережі

5. Електронна пошта

6. Помилки колег

7. Зустрічі

8. Перекуси/перекури

9. Галасливі колеги

10. Робота в невеликих закритих приміщеннях

Всі ці подразники можуть призвести до очевидних наслідків. У дослідженні говориться, що вони негативно впливають на якість роботи, поведінку співробітників і їх взаємини з босом.

Розуміючи це, три чверті опитаних вживають деякі заходи щодо вирішення проблеми: блокують певні сайти і дзвінки, дотримуються чіткий графік перерв та перевірки пошти, намагаються створити якісні та привабливі умови для роботи.

Читайте також: П'ять порад, як розвантажити свою електронну пошту

Розмарі Хефнер, керівник дослідження, що також говорить про те, що прерывы від роботи зобов’язані бути.

Вони допомагають співробітникам відволіктися від одноманітності, заповнити свою енергію. Головне — підібрати для цього часу підходяще заняття, щоб воно дійсно допомагало, а не погіршувало ситуацію і не відбирало енергію ще більше.

У цьому випадку Хефнер пропонує керуватися цими 4 порадами:

Перерви строго за розкладом

Звичайно, у співробітників повинні побут перерви від роботи, але як начальник, будьте впевнені, що вони встановлюють чіткі обмеження по часу.

Робота пліч-о-пліч з продуктивними людьми

Як би дивно не звучало, але ефективність може бути «заразною». Люди, які знають ціну часу, встигають впоратися з багатьма завдання, можуть стати натхненням для своїх колег.

Публічна відповідальність

Щоб мотивувати співробітників, можна роздавати доручення на зборах або складати список цілей для кожного в приватній групі вашої компанії в одній із соціальних мереж. Така відповідальність послужить для підлеглих стимулом рухатись вперед.

Прогулянки

Якщо у працівників виникають проблеми з концентрацією уваги, дозволяйте їм проводити на вулиці 10-20 хвилин. Будь-яка фізична активність, навіть проста ходьба, покращує роботу мозку.

Джерело: businessnewsdaily.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code