8 дитячих книжок в подарунок від святого Миколая

8 детских книг в подарок от святого Николая
Тетяна Гордієнко

Автор

Тетяна Гордієнко

Перекладач, оглядач

Почалася низка зимових свят: Катерини, Ганни, Андрія, Варвари і, звичайно ж, святого Миколая. Я б дарувала дітям книги на кожен з цих чарівних днів. Як підібрати книги, співзвучні духу свята? Ось кілька рекомендацій.

Біблійні історії для дітей

Георгій Коваленко, видавництво #Книголав

Багато хто вже знають Георгія Коваленка, протоієрея, філософа, блогера і батька п’ятьох дітей. Він написав чудову книгу для дітей, яка ось-ось вийде в продаж. У ній ви знайдете 33 історії з Старого і Нового Завітів: від Створення світу до Воскресіння Христового. Тексти вийшли сучасні, доступні дітям, а ілюстрації просто вище всяких похвал. Передзамовлення книги доступний тут.

Мої перші молитви

під ред. Ю. Березенко, видавництво «Братське»

Це дуже ніжна і дуже дитяча книга, яка відрізняється від дитячого молитовника, який вийшов у «Братерському» в минулому році саме тим, що тут присутні і авторські молитви, написані для дітей зрозумілою для них мовою безпосередності і радості: в них малюк може подякувати Богові за маму і тата, за велосипед, за річку, він дізнається Творця в крихітному муравьишке, у квітці й хмарі, просить Бога захищати бабусю і пустотливого кота Мурчика.

Іде святий Миколай

Антон Лотоцький, «Видавництво Старого Лева»

Ось яскрава і добра книжечка для малят. Герой її — сам святий Миколай, з приводу якого у дітвори завжди повно питання: а хто допомагає йому упаковувати подарунки? а чи він зможе дістатися до дітей крізь завірюху? Про все це діти дізнаються з чудового вірша про доброго Миколая.

Бон чи тон, або Гарні манери для дітей

Гжегож Касдепке, «Урбіно»

Микола, як відомо, приходить тільки до добрим, слухняним дітям. Якщо ви про це вже 100 раз натякали вашим нащадкам, але безрезультатно, то подаруйте їм чудову, кумедну, дуже легко написану книгу Гжегожа Касдепке (автора абсолютно незрівнянних «Міфів для дітей» та багатьох інших хороших книг). Тут можна знайти все про хороші манери. І не тільки про «коли я їм, я глухий і німий», а про справжні правила хорошого тону, засвоївши які, можна розраховувати на приємні бонуси від святого Миколая.

Зубр шукає гніздо

Оксана Була, «Видавництво Старого Лева»

Зима — час гібернації для багатьох тварин. Я про зимову сплячку. Звичайно, її організовують спеціальні чарівні істоти, які кожного їжачка і кожного ведмедика вкладуть в ліжечко, ковдрою вкриють до весни. А ось зубр взимку не спить. Зубр з цієї теплій та зворушливій історії блукав по лісі, поки всі засинали. Йому теж хотілося гніздо. І ось, він зустрівся з ведмедем, який вже майже заснув. Історія з цього вийшла дуже мила, затишна.

Гаррі Поттер і таємна кімната

Дж.До. Роулінг, «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Книга про Гаррі Поттера — чудовий подарунок. А ілюстрована книга про Гаррі Поттера — це улюблена книга на все дитинство, отроцтво і юність. Зараз вона в передпродажі, поспішайте придбати до Миколая!

Гаррі Поттер і прокляте дитя

Дж.До. Роулінг, «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Для тих, хто постарше. Втім, купите цю книгу собі. Адже ви добре поводилися цілий рік?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code