Чому леді-бос краще чоловіки-начальника?

Почему леди-босс лучше мужчины-начальника?

Ще в 1958 році американка Патриція Хароскі запропонувала 16 жовтня щорічно святкувати День шефа. У цей день прийнято згадувати, що начальник — це не просто керівник, який роздає доручення, це людина, що несе величезну відповідальність за благополуччя підлеглих і успіх своєї компанії. Сьогодні жінки займають керівні посади нарівні з чоловіками, і всі частіше люди задаються питанням: хто ж кращий начальник — чоловік чи жінка? Представляємо вам вісім науково підтверджених фактів, чому леді-бос краще.

Жіночий мозок працює ефективніше

Незважаючи на те, що мозок жінки менше порівняно з чоловічим, жінки використовують його більш якісно, досягаючи рівних результатів. Дослідження показують, що ліве і праве півкуля мозку жінки тісно пов’язані, що сприяє швидкому переключенню з логічного на інтуїтивне мислення. Жінки більш креативні, вони не зациклюються і готові до пошуку різноманітних рішень. До того ж, жінки краще запам’ятовують інформацію і уважніше ставляться до сказаного.

Леді товариськими

Жінки набагато коммуникабельнее чоловіків, вони більш проникливі і знають, як розпалити у своїх співробітників пристрасть до роботи. Вони точно підбирають посади своїм підлеглим, а ті, у свою чергу, відчувають себе на своєму місці і працюють продуктивніше. Також жінки схильні ділитися своїми проблемами і переживаннями з друзями та сім’єю, а це означає, що вони менше зациклюються на цьому під час роботи.

Вони уважніше підходять до навчання

Ще з дитинства жінки більш уважно ставляться до навчання. Відповідно до досліджень Колумбійського університету, в якому взяло участь понад 5800 студентів, дівчата краще вчаться в школі, що пов’язано з їх уважністю, наполегливістю вирішувати завдання, бажанням вчитися і займатися самоосвітою. Важливим є хороші організаційні навички і вміння підлаштовуватися під ситуацію. А це чудові якості не тільки для рядового співробітника, але і для керівника.

Жінки вміють поводитися з грошима

Вони не витрачають стану на великі злиття або побудова імперій. Крім того, компанії, на чолі яких стоять жінки, отримують більше прибутку. Професор Каліфорнійського університету Террі Один встановив, що ключовою проблемою для чоловіків, які звикли торгуватися, є самовпевненість. Згідно з його дослідженням, чоловіки на 45% частіше укладають угоди, торгуються і, як наслідок, частіше приймають неправильні рішення.

Бізнесвумен схильні до пошуку компромісу

У разі виникнення конфлікту інтересів жінки приймають чесні рішення, які враховують інтереси як рядових співробітників, так і інвесторів. Вони поважають права інших людей і готові шукати найбільш оптимальний і прийнятний для всіх вихід із ситуації.

Жінки розуміють важливість балансу work/life

Вони більш лояльно налаштовані до своїх підлеглих, ставляться із співчуттям, якщо у тих проблеми в особистому житті. До того ж, на відміну від чоловіків, вони не стануть втрачати самовладання, якщо раптом застукають свого співробітника за переглядом профілю в Facebook.

Вони многозадачны

Дослідження показують, що жінки швидше виконують свої завдання. Більш того, вони можуть одночасно займатися декількома справами, що говорить про їх мультизадачності. Якщо ви бачили леді-бос, яка одночасно перевіряє пошту, проводить зустріч і відповідає на дзвінки, то ви знаєте, що це правда.

У бізнес-леді чудові лідерські якості

Цей факт підтверджує дослідження Зенгер Фолкмана, який виділив 16 основоположних характеристик лідера. Подив вченого не було меж, коли, опитавши 7280 керівників, він визначив, що саме жінки володіють великим набором необхідних якостей лідера. Так, жінки обійшли чоловіків за такими критеріями, як «ініціативність», «саморозвиток», «чесність», «результативність», «навчання співробітників» і т. д.

За матеріалами Buzzfeed.com, Nydailynews.com та Telegraph.co.uk.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code