Секрети ідеальної фігури від фітнес-тренера Мадонни

Секреты идеальной фигуры от фитнес-тренера Мадонны

«Ви ж чистіть кожен день зуби, чому не можете щодня виділяти час і тілу?» – вважає фітнес-гуру Трейсі Андерсон. Тренер стверджує, що у кожного може бути приголомшливе тіло аж до 100 років, незважаючи на вік і генетику.

Активний відпочинок

Ви повинні завжди бути в русі! Навіть якщо вам не потрібно нікуди йти, то найефективніше буде зайнятися грою у футбол у дворі або зіграти партію тенісу.

Різноманітність

Ще один секрет ідеальної фігури – різноманітність. По-перше, наші м’язи звикають до одним і тим же тренувань. По-друге, впливає і психологічний настрій: розучуючи нові рухи, ми уважні і зосереджені, що сприяє гарній і ефективній роботі м’язів. Коли вправи вже добре знайомі, ми сумуємо і починаємо лінуватися, виконуючи їх абияк. Так що раджу міняти тренування кожні десять днів

Чарівна шістка

Я рекомендую тренувати тіло 4-6 разів у тиждень, сподіваюся, що ви розумієте, що шістка точно запорука вашого успіху.

Менше сиропів і масла

Чи помічали ви, як багато масла, соусів, сиропів та іншої гидоти намагаються додати нам у кафе, закусочних і ресторанах? Скажіть, щоб бариста або офіціант прибрали масло і сиропи з вашого замовлення негайно. Це кращий спосіб зберегти їжу в здоровому вигляді.

Балуйте себе

З раннього дитинства на емоційному рівні більше любимо одні продукти, ніж інші, і порушення цієї закономірності може бути руйнівним для нашої психіки. Не позбавляйте себе улюблених продуктів повністю, навіть якщо вони шкідливі. Просто навчитеся розуміти і слухати своє тіло, щоб знати яку кількість «шкідливостей» буде достатнім і не заподіє шкоди.

Оздоровчі напої

Вранці завжди готую собі в шейкері оздоровчий коктейль, що складається з свіжого горіхового або органічного цільного молока та фініків.

Розминка

Перші півгодини потрібно приділяти розминці, особливо хороший біг по біговій доріжці і стрибки зі скакалкою. Також обов’язкові вправи для преса.

Правильне харчування

Часто я рекомендую зробити основними джерелами енергії нежирне м’ясо і рибу, яйця, крупи, зелені овочі і ягоди. Андерсон радить обмежити споживання фруктів і яскраво забарвлених овочів, які містять занадто багато цукру. Також забудьте про тварин жирах (містяться у свинині, жирних сортах риби і тому подібних продуктах), виключіть випічка, пшеничний хліб, білий рис і макарони.

Спортивна музика

Займайтеся під свою улюблену музику. Кожне нове вправу потрібно робити під нову композицію.

Сила волі

Я звикла працювати з людьми, які викладаються на всі 100 відсотків, такі жінки готові до всього і не бояться труднощів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code